Facebook Umów
jazdę
Kontakt

C4 SPACETOURER

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

Zostaw swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę

* pole wymagane

KONIEC PRODUKCJI MODELU. SAMOCHODY DOSTĘPNE NA STOCKU.

CITROËN C4 PICASSO ZMIENIA SIĘ W CITROËNA C4 SPACETOURER! NOWA NAZWA, TA SAMA DOSKONAŁOŚĆ!

SAMA DOSKONAŁOŚĆ!

Citroën C4 SpaceTourer został zaprojektowany z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego know-how i kreatywności Marki. To nowoczesny oraz innowacyjny minivan, który wyznacza nowe standardy w segmencie. Inteligentne systemy wspomagające prowadzenie, niezrównana przyjemność z jazdy, kompleksowe rozwiązania w zakresie komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) i wyjątkowa wydajność: poznaj wszystkie innowacje w pięciu materiałach video!

Stylowy przód Citroëna C4 SpaceTourer łączy dynamiczny charakter z luksusowymi akcentami. Jego wygląd definiuje typowa dla języka stylistycznego Marki trójpoziomowa identyfikacja świetlna. Dwuczęściowa osłona chłodnicy jest przedzielona lakierowanym w kolorze nadwozia zderzakiem, reflektory są optycznie skierowane na zewnątrz.

Nowy, dwukolorowy dach podkreśla dynamiczny styl Citroëna C4 SpaceTourer. Rozwiązanie to łączy się z wszystkimi kolorami nadwozia i występuje z lusterkami bocznymi lakierowanymi na czarno.

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

Facebook Umów
jazdę
Kontakt

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.